Rybářský rozcestník

Formulář pro vložení obchodu

Dobrý den, pokud máte zájem vložit Váš e-shop, nebo kamenný obchod do naší databáze, je to jednoduché! Vyplňte prosím tento formulář, který nám umožní seriózně Váš e-shop nebo kamenný obchod prezentovat na internetu a to zdarma! Za prezentaci nic neúčtujeme, jde nám jen o to, aby u nás naši čtěnáři našli co nejširší databázi míst, kde si mohou nakoupit kvalitní zboží pro rybáře.

Důležité info!
Zasláním tohoto vyplněného dotazníku souhlasíte s šířením informací a obrazového materiálu z Vašeho webu na našich stránkách, vždy však jen za účelem propagace Vašeho obchodu a to pouze zde na webu rybarskyrozcestnik.cz a také na našich stránkách na Facebooku!

Důležité kontaktní údaje:

Název obchodu:

Adresa / GPS souřadnice:

Webové stránky:

Odpovědná osoba:

Telefon:

E-mail:

Vše o obchodu:

Nabízené služby:

Ceník:

Ostatní:

Příloha:Povoleny pouze soubory s příponou: gif, png, jpg, jpeg, pdf


Budeme rádi, když naše logo a link umístíte na Vašem webu, ale není to podmínkou pro zveřejnění v našem katalogu!

Naše URL adresa: https://www.rybarskyrozcestnik.cz/

HTML odkaz: <a href=“https://www.rybarskyrozcestnik.cz/“>www.rybarskyrozcestnik.cz</a>

Logo - světlé

Logo – světlé

Logo tmavé

Logo tmavé

 

S pozdravem a mnoho šťastných zákazníků ve Vašem obchodě přeje za celý tým Rybarskyrozcestnik.cz Jiří Langer, šéfredaktor

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím