Rybářský rozcestník

FISHING SHOW CARP & SPINNING 2018 TRENČÍN

13. ročník medzinárodnej výstavy Fishing Show sa bude konať v dňoch 2.3. – 4.3. 2018 v Expo Center Trenčín. Zámerom organizovania tejto výstavy je nielen vytvoriť priestor pre prezentáciu produktov jednotlivých špecializovaných firiem, ale takisto ponúknuť návštevníkom získať nové poznatky a smerovanie vývoja v oblasti rybárstva a rybárskeho športu. Návštevníci budú mať možnosť stretnúť sa so skutočnými odborníkmi, špecialistamia osobnosťami tohto odvetvia nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia.

Samozrejmosťou bude kvalitný sprievodný program, ktorý sa teší každoročne veľkej obľube širokej rybárskej verejnosti. Zmeny, ktorými prešla výstava FISHING SHOW Carp & Spinning v uplynulom ročníku sa ukázali ako správne, o čom svedčí aj množstvo pozitívnych ohlasov od samotných návštevníkov a vystavovateľov. V tomto ročníku sme sa rozhodli opäť rozšíriť výstavné priestory o ďalší výstavný priestor v prízemí pavilónu P3, čím chceme vyjsť v ústrety zvýšenému záujmu vystavovateľov a návštevníkov. Výstava sa bude konať v pavilónoch:
P1, P1-poschodie, P3-prízemie, P3- 1.poschodie (prednášková sála), P4, P5, P6 a P7.

Nový ročník výstavy prinesie ďalšie nové značky, prezentácie a prednášky uznávaných odborníkov v oblasti rybárstva a športového rybolovu. Súčasne sa rozšíria a skvalitnia výstavné expozície, pracujeme na skvalitnení stravovacích služieb. Veríme, že nové zmeny opäť posunú kvalitu výstavy vpred a toto podujatie bude pre rybárov skutočným zážitkom.

Více se dozvíte na webu: rybarska-vystava.sk

Nejčtenější články

Výměnný obchod s kosem

Už jsem zažil u vody kdejaká zvláštní setkání, ale tento zážitek s „taťkou“ kosem si tedy opravdu nemohu nechat pro sebe. 🙂 Stalo se to poměrně nedávno na mé jednodenní rybářské výpravě na Rozkoši…

Chytání amurů na listy salátu, či jinou zeleninu

Amur je ryba někdy tuze vybíravá, jindy nám přijde naopak na nástrahu, kterou jsme vnadili na úplně jinou rybu. Asi nejčastěji se amuři chytají na kukuřici, kousky ovoce, či střídku chleba. Často však zaznamenáme úspěch při cíleném lovu amurů, pokud jim zkusíme nabídnout něco od zeleniny, například tužší listy hlávkového salátu, kedlubny, syrové či spařené zelné listy apod.

Rady pro začínající vláčkaře – nástrahy vhodné pro vláčení

Ano, vláčení je fenomén, ale je to především dřina. Někdy ani 300 náhozů nestačí k tomu, aby člověk spatřil nějakou tu šupinu. Vláčkař musí být nejen tělesně zdatný, ale také musí překypovat výrou v sebe sama. Někdy totiž ani několik hodin prohazování vodou nestačí k tomu, aby byl lov úspěšný a pak jen psychicky zdatný rybář dokáže další den vzít vláčecí prut opět do ruky a nahodit. Kromě výše uvedeného i znalost vody, či konkrétního místa, kde rybář chytá a také slušná výbava vede k úspěchu. Ovšem pro úspěšný lov vláčením je především nutná ta pravá nástraha, právě ta často rozhoduje o tom, zda rybář ten den zasekne rybu, nebo ne.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím