Rybářský rozcestník

Soutěž – Method Feeder CUP CZ 2022

rybí fest_22 Fin
Plodový_Řásná_rybníkPlodový_ŘásnáValchValcharpt

Rádi by jsme vás pozvali na závody soutěže s názvem Method Feeder CUP CZ

Obecná ustanovení
• Method Feeder CUP CZ je série 3 závodů + 1 superfinále
• Pivovar Pacov je hlavním partnerem soutěže
• Závodů se může zúčastnit osoba mladší 15 let pouze za doprovodu dospělé osoby a nemusí být členem rybářského svazu

Method Feeder CUP CZ WEB: Method-Feeder-CUP-CZ

https://www.facebook.com/Method-Feeder-CUP-CZ-100400708774322/ https://method-feeder-cup-cz.webnode.cz/

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2023

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin, ale pozor, za určitých podmínek a hlavně co územní svaz, to často různé termíny zahájení, nebo naopak ukončení výjimky pro lov v režimu non-stop!

Úskalí chytání kaprů pomocí člunu a sklopné tyčové bójky

Chytat kapry na větší vzdálenosti pomocí člunu a tyčové bójky je jen pro zkušené a dost otrlé rybáře. Nejde o to zavést bójku, ale také se k ní dostat s prutem a rybou na konci prutu a to i za škaredého počasí, ze větru, při velkých vlnách. Velký kapr totiž dokáže tahat jako kůň a zapomeňte na to, že by jste pěkného cvalíka dokázali dostat ke břehu pomocí klasického namotávání vlasce či šňůry ze břehu. A pokud ano, rybu by jste tak unavili, že by měla malou šanci na přežití. Jde o pokročilou kaprařinu, která nejen že není levná, ale také vyžaduje rybáře s velkým srdcem.

Rybářský veletrh FOR FISHING se vrací do své původní kondice

Svátek všech rybářů, veletrh FOR FISHING, se po roce vrací do letňanského areálu PVA EXPO PRAHA. V polovině února se na výstavní ploše přes 10 000 m2 představí více než 120 firem z Čech i zahraničí, chybět nebudou ani významné osobnosti z oblasti rybaření se zajímavými přednáškami nebo návštěvnická soutěž.