Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na email: [email protected], rádi vaše RSS zdarma přidáme!
Nádherně natočený česky mluvený dokument plný krásný povodních záběrů sumců, jiných ryb a živočichů žijících jak ve vodě tak i v jejim okolí. Můžete skouknout životní cyklus sumce od malé rybky a po velké vodní monstrum.
Dnes bylo do revírů místních organizací rozvezeno celkem 5 050 kg kaprů, jako dotace SÚS. Krásnou násadu dodalo Rybářství Chlumec nad Cidlinou, průměrná hmotnost byla 2,4 kg na kus….
Středočeský územní svaz na začátku roku vypsal soutěž Středočeští rybáři sobě!, do které se automaticky zařadil každý, kdo do Fondu na nákup vodních ploch přispěl minimální částkou 100 Kč….
Výrobce chytrého rybářského vybavení – hlásiče záběru Vampire Bite Alarm a chytrého měřicího zařízení Vampire Magic Ball Pro společnost Vampire (FisheeTech Kft.) vstupuje na český a slovenský trh a hledá country manažera, který by vedl značku Vampire na sociálních sítích…
Člověk se stále učí, je to tak. Zrovna nedávno jsem se seznámil s jedním zkušeným rybářem u vody a ten mě ukázal jeho česnekem vytuněnou nakládanou kukuřici. Že česnek často působí na ryby jako magnet, to je mezi rybáři známá věc a tak není divu, že mě nakládaná kukuřice ochucená nastrouhanými, nebo prolisovanými stroužky česneku zaujala. A ne jen mě! V době, kdy se rybám v horkých tropických dnech nechtělo na háček je právě česneková kukuřice dokázala přemluvit.
Už jsme psali o různých způsobech, jak zbavit rybí maso jejich typické pachuti a případného zápachu. Musíme ovšem vyzdvihnout ještě jednu úžasnou surovinu, která dokonale dokáže zbavit ryby jejich nežádoucího aroma. Jde o ocet!