Rybářský rozcestník

Zámecký pohár Opočno 2016 – dětské kolo

Dne 5. 6. 2016 se konal desátý ročník rybářských závodů pro děti na obou rybnících v malebném prostředí Zámeckého parku v Opočně. Na horním chytaly ryby menší děti s doprovodem, na spodním pak ty zkušenější … zde je pár momentek ze závodů.

Zámecký pohár 2016 - dětské kolo
MomentkaChytáníIPěknýJednaCelkovýPěknýDobytíNaDalšíFotoŠéfPoháryPoháryTradičníPředáváníVítězovéVítězovéDalšíMístaVyhodnoceníPánovéByli

Nejčtenější články

Jak jednoduše opláchnout nafukovací člun

Kdo vozí k vodě nafukovací čluny, moc dobře ví, jak moc po vytažení z vody jsou špinavé, zvláště, pokud je rybář u vody déle a zažije nějakou tu bouřku. Hlavně na řekách se na spodní straně člunu usazuje kde co. A pokud zaprší, či parkujeme s člunem pod stromy, ani vnitřek člunu nebývá neposkvrněný. Kdo by pak chtěl vozit tuto hrubou špínu domů? 🙂

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Pozvánka na závod Neratovický sumec 2022

Místní organizace Neratovice zved na rybářský závod „Neratovický sumec 2022“, který se koná 23. – 25. 9. 2022 na revíru Labe 16M – Mlékojedy pískovna….