Rybářský rozcestník

Zámecký pohár Opočno 2016 – dětské kolo

Dne 5. 6. 2016 se konal desátý ročník rybářských závodů pro děti na obou rybnících v malebném prostředí Zámeckého parku v Opočně. Na horním chytaly ryby menší děti s doprovodem, na spodním pak ty zkušenější … zde je pár momentek ze závodů.

Zámecký pohár 2016 - dětské kolo
MomentkaChytáníIPěknýJednaCelkovýPěknýDobytíNaDalšíFotoŠéfPoháryPoháryTradičníPředáváníVítězovéVítězovéDalšíMístaVyhodnoceníPánovéByli

Nejčtenější články

Haltýř z pračky

Tam, kde je povolený haltýř, tedy bedna na živé rybky, která se pokládá na dno toku, lze ho vyrobit jednoduše ze staré pračky, do které se prádlo dávalo vrchem.

Volba zrnitosti krmení při lovu s method feeder krmítky

Při chytání s method feeder krmítkem je volba zrnitosti krmení velmi důležitá. Kdy chytat se směsí extra jemnou, středně zrnitou, či směsí hrubou? Existuje jednoduchá poučka.

Ryby v českých vodách. Na které si políčit?

České vody jsou plné pozoruhodných živočichů. Pokud vás láká rybaření, měli byste se dopředu seznámit, s kým budete mít tu čest. Pokud si naše sladkovodní ryby matně vybavujete z hodin přírodopisu, pojďte si s námi paměť osvěžit.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím