Rybářský rozcestník

Zámecký pohár Opočno 2016 – dětské kolo

Dne 5. 6. 2016 se konal desátý ročník rybářských závodů pro děti na obou rybnících v malebném prostředí Zámeckého parku v Opočně. Na horním chytaly ryby menší děti s doprovodem, na spodním pak ty zkušenější … zde je pár momentek ze závodů.

Zámecký pohár 2016 - dětské kolo
MomentkaChytáníIPěknýJednaCelkovýPěknýDobytíNaDalšíFotoŠéfPoháryPoháryTradičníPředáváníVítězovéVítězovéDalšíMístaVyhodnoceníPánovéByli

Nejčtenější články

Od pondělí mohou rybáři lovit na území celého okresu, kde bydlí

I když se situace s covid-19 moc nelepší, přesto vláda rozhodla, že od pondělí budou moci lidé sportovat a vyrážet i do přírody v celém svém domovském okresu. Díky tomu i my rybáři můžeme po nedělí vyrazit na revíry mimo svoji obec.

Od 12.4. mohou rybáři chytat ryby po celou povolenou denní dobu lovu

Díky ukončení nouzového stavu si rybáři oddechnou, konečně mohou opět vyrazit na výpravy i mimo svůj okres, kde mají trvalé bydliště, stejně tak strávit u vody celý čas, co jim umožňuje rybářský zákon.

Skládací kbelík na vodu – skvělá rybářská pomůcka

Skládací nádoba, kbelík, či jinak také vědro na vodu, je chytrá pomůcka pro všechny, co potřebují nabírat vodu i tam, kde je břeh hodně vysoký. Kromě toho jde o velmi skladnou pomůcku pro rybáře, která se vejde i do menšího baťůžku a hlavně, téměř nic neváží. Přitom se může na rybách hodit na kde co.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím