Rybářský rozcestník

Plastový člun 2,50 x 1,45 i s držákem na střechu auta

Tři roky stará plastovka, vytuněná, doplněná o kolečka, madla a stojany na pruty v nerezu. K tomu v ceně držák na střechu auta i s pojezdem a ližinami, díky kterým dá loď na střechu i jeden člověk. V lodi dvě lavice, stabilní, s výztuhou na motor. Jen pořizovací cena držáku, koleček, madel a stojanů přes 10 tisíc! Původní cena lodě bez úprav a nosiče na střechu: 14000,-

clun-ja-prodej-prodano
clun-ja-prodej-2chytani-z-lodi-autorlod-auto2

Kontakt

Jiří Langer

702818602

george@receptyonline.cz

Odpovědět na inzerát

Lokalita

Chábory

51801

Královéhradecký

Nejčtenější články

Jak na úhoře s feederovým prutem

Ten, kdo propadl chytání na feeder, si rozhodně rád zkusí s tímto prutem i lov úhořů. Feeder je k chytání úhořů stejně dobrý, jako klasické pruty na položenou. Jen se musí vědět, jak na to!

Lov kaprů i jiných bílých ryb ve větším proudu

Asi většina zkušenějších rybářů mě dá zapravdu, že chytání ryb ve stojaté vodě je o něco málo jednodušší, než lov ryb v proudné vodě. Ovšem tento článek chci věnovat především lovu bílých ryb v silnějších proudech, tedy všude tam, kde je větší proud, díky kterému musíme změnit nejen samotnou taktiku lovu, ale i přizpůsobit montáže a vlastně skoro celou rybářskou výbavu.

Chytání ryb z lodi

Díky loďce máme možnost dopravit se na lovné místo, které není přístupné ze břehu a tak tato místa nejsou prochytaná rybáři, to je asi největší výhoda chytání ryb z lodí. Také díky driftování dokážeme z lodě pokrýt větší kvadrant vody, než při pouhém pohybu po břehu. A to nemluvím a romantice, adrenalinu a dalších výhodách při chytání ryb z lodí.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím