Rybářský rozcestník

Plastový člun 2,50 x 1,45 i s držákem na střechu auta

Tři roky stará plastovka, vytuněná, doplněná o kolečka, madla a stojany na pruty v nerezu. K tomu v ceně držák na střechu auta i s pojezdem a ližinami, díky kterým dá loď na střechu i jeden člověk. V lodi dvě lavice, stabilní, s výztuhou na motor. Jen pořizovací cena držáku, koleček, madel a stojanů přes 10 tisíc! Původní cena lodě bez úprav a nosiče na střechu: 14000,-

clun-ja-prodej-prodano
clun-ja-prodej-2chytani-z-lodi-autorlod-auto2

Kontakt

Jiří Langer

702818602

george@receptyonline.cz

Odpovědět na inzerát

Lokalita

Chábory

51801

Královéhradecký

Nejčtenější články

Rybářské bajky, mýty, pověry a přísloví

No, co rybář, to nějaká pověra. Někdo jim věří, jiný ne. Ale občas si říkám, že na každém šprochu je pravdy trochu! 🙂 A tak jsem je začal sbírat.

Chov a skladování žížal

Dnes se dají koupit žížalky, či i jiné živé rybí nástrahy, ve specializovaných obchodech, ale leze to dost do peněz. Pak máme další možnosti, jak my rybáři přijít k žížalám. Buď si je pracně nakopeme venku na zahradě, což může být dost zdlouhavé a za sucha či mrazu marný boj, nebo můžeme žížalám vytvořit ideální podmínky a vypěstovat si je doma ve sklepě, nebo na zahradě.

Výroba závaží z kamene

Někdo se snaží celou montáž co nejvíce zneviditelnit ve vodě. Jiný zase používá klipsy na odhození zátěže při záseku, kdy je opravdu vhodné a také lacinější nechat ve vodě kus kamene, než zátěž olověnou. O šetrnosti k přírodě nemluvě! Ostatní chtějí třeba jen ušetřit. Vyrobte si tedy, za dlouhých zimních večerů, šetrné závaží z kousku drátu a kamene, v létě se jistě, tyto náhražky olova, budou hodit.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím