Rybářský rozcestník

Plastový člun 2,50 x 1,45 i s držákem na střechu auta

Tři roky stará plastovka, vytuněná, doplněná o kolečka, madla a stojany na pruty v nerezu. K tomu v ceně držák na střechu auta i s pojezdem a ližinami, díky kterým dá loď na střechu i jeden člověk. V lodi dvě lavice, stabilní, s výztuhou na motor. Jen pořizovací cena držáku, koleček, madel a stojanů přes 10 tisíc! Původní cena lodě bez úprav a nosiče na střechu: 14000,-

clun-ja-prodej-prodano
clun-ja-prodej-2chytani-z-lodi-autorlod-auto2

Kontakt

Jiří Langer

702818602

[email protected]

Odpovědět na inzerát

Lokalita

Chábory

51801

Královéhradecký

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2023

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin, ale pozor, za určitých podmínek a hlavně co územní svaz, to často různé termíny zahájení, nebo naopak ukončení výjimky pro lov v režimu non-stop!

Úskalí chytání kaprů pomocí člunu a sklopné tyčové bójky

Chytat kapry na větší vzdálenosti pomocí člunu a tyčové bójky je jen pro zkušené a dost otrlé rybáře. Nejde o to zavést bójku, ale také se k ní dostat s prutem a rybou na konci prutu a to i za škaredého počasí, ze větru, při velkých vlnách. Velký kapr totiž dokáže tahat jako kůň a zapomeňte na to, že by jste pěkného cvalíka dokázali dostat ke břehu pomocí klasického namotávání vlasce či šňůry ze břehu. A pokud ano, rybu by jste tak unavili, že by měla malou šanci na přežití. Jde o pokročilou kaprařinu, která nejen že není levná, ale také vyžaduje rybáře s velkým srdcem.

Rybářský veletrh FOR FISHING se vrací do své původní kondice

Svátek všech rybářů, veletrh FOR FISHING, se po roce vrací do letňanského areálu PVA EXPO PRAHA. V polovině února se na výstavní ploše přes 10 000 m2 představí více než 120 firem z Čech i zahraničí, chybět nebudou ani významné osobnosti z oblasti rybaření se zajímavými přednáškami nebo návštěvnická soutěž.