Rybářský rozcestník

Plastové sudy 60l – čisté

11.5.2021 •

Prodám plastové bečky / barely 60L s víkem, těsněním, sponou a ušima na přenášení.
Výška 57cm, šířka 37cm, šířka v hrdle 31,5cm.
Sudy jsou čisté a vhodné na kvas, med, zrní a jiné.
Sudy jsou z pevného potravinářského plastu HDPE2.
Možnost více ks.
Možnost zaslání přepravní společností.
V nabídce mám i 25l – 140Kč/ks.

1
245

Kontakt

Jakub

736109603

[email protected]

Odpovědět na inzerát

Lokalita

Kravaře

74721

Moravskoslezský

Nejčtenější články

Největší dětské rybářské závody na rybníce Konopiště

Pořádáme již třetí ročník dětských závodů pro širokou veřejnost( není třeba rybářského lístku). Loňská účast byla 108 dětí. Každý malý závodník má v ceně startovného (100 kč) zajištěné jídlo a pití a drobný prezent. Do 50tého místa garantujeme věcné a hodnotné ceny.

Ryby v české kuchyni – 1. díl

Ryby se v Čechách konzumují po staletí. Dříve hlavně sladkovodní, nyní si oblibu získaly i ryby mořské. Asi nejvýznamnější rybou u nás byl odedávna kapr. Kapr se začal konzumovat již ve středověku a to díky rozmachu rybnikářství, kdy rybníky patřily k běžné součásti feudálních panství, ale i klášterů. Do výstavby rybníků se pak zapojily později i města.

Ryba v české kuchyni – 3. díl

Jak bylo uvedeno v minulých dílech, ryby se ve středověku objevovaly na stolech především šlechty, měšťanů a bohatších sedláků, ovšem postupem času si je mohl dopřát i chudý lid. Zakoupit se daly třeba na trzích, kde tehdy fungoval také barterový systém (směnný obchod), takže chudší vrstvy obyvatel mohly zakoupit nebo častěji směnit ryby od říčních rybářů, kteří je na trh dodávali. Rybáři občas ryby směnili za jiné zboží, za maso od řezníků, zeleninu, ale také košíky, či jiné potřeby do domácnosti, ale i pro práci.