Rybářský rozcestník

Nabídka přepravních beden na ryby

Máme pro vás nabídku kovových přepravních beden na ryby, celkově pěkné, natřené speciální barvou na sloupy, kompletní s poklopy s lopatkami a uzávěry na vypouštění ryb. Celkem 5 ks (možno i jednotlivě) – cena za všechny 30 tis. Kč.

Důvodem prodeje je jejich nevyužití a v některých organizacích by mohly ještě posloužit.

Kontakt na prodávajícího: Budka František – tel. 728 637 130.

fotografie0088
fotografie0087

Kontakt

Budka František

728 637 130

Odpovědět na inzerát

Lokalita

Středočeský

Nejčtenější články

Jak na úhoře s feederovým prutem

Ten, kdo propadl chytání na feeder, si rozhodně rád zkusí s tímto prutem i lov úhořů. Feeder je k chytání úhořů stejně dobrý, jako klasické pruty na položenou. Jen se musí vědět, jak na to!

Lov kaprů i jiných bílých ryb ve větším proudu

Asi většina zkušenějších rybářů mě dá zapravdu, že chytání ryb ve stojaté vodě je o něco málo jednodušší, než lov ryb v proudné vodě. Ovšem tento článek chci věnovat především lovu bílých ryb v silnějších proudech, tedy všude tam, kde je větší proud, díky kterému musíme změnit nejen samotnou taktiku lovu, ale i přizpůsobit montáže a vlastně skoro celou rybářskou výbavu.

Chytání ryb z lodi

Díky loďce máme možnost dopravit se na lovné místo, které není přístupné ze břehu a tak tato místa nejsou prochytaná rybáři, to je asi největší výhoda chytání ryb z lodí. Také díky driftování dokážeme z lodě pokrýt větší kvadrant vody, než při pouhém pohybu po břehu. A to nemluvím a romantice, adrenalinu a dalších výhodách při chytání ryb z lodí.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím