Rybářský rozcestník

Minikaravan pro rybáře

Prodám dva roky starý mini karavan Mini Cargo TF 4 S PLUS 750 kg s mnoha vychytávkami. Přizpůsobil jsem si ho na dlouhé rybářské výpravy. Karavan má navíc dvě vysouvací nohy, vestavěnou postel s roštem s hydraulickými rameny, klasickou matračku, bohatý úložný prostor pod postelí, dále box na oji přívěsu, slouží jako kuchyňka, nosič s rámem na loď, markýzu, dvě plachty do tvaru „L“ tvořící předstan, tyče k předstanu, čelní plachtu se slídou.

Úplně nový lze zakoupit zde: https://www.provleky.cz/katalog/privesy/skrinove-privesy/skrinove-privesy-mini-cargo-sandwich/produkt/mini-cargo-tf-4-s-plus–2x-bocni-okno

Celková aktuální cena karavanu + vybavení je cca 120 000,- s DPH, prodám za 95 000,-Kč s DPH (možnost odpočtu DPH! jsem plátce DPH)

karavna-fishing-2021-2-prodáno
karavanbydlík-minikaravan-fishing5karavna-fishing-2021-4potel-ve-vleku-výklopná-částpostel-po-předělání3karavna-fishing-2021-2

Kontakt

Jiří Langer

775684842

[email protected]

Odpovědět na inzerát

Lokalita

Chábory 5

Podbřezí

51801

Královéhradecký

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….