Rybářský rozcestník

Minikaravan pro rybáře

Prodám dva roky starý mini karavan Mini Cargo TF 4 S PLUS 750 kg s mnoha vychytávkami. Přizpůsobil jsem si ho na dlouhé rybářské výpravy. Karavan má navíc dvě vysouvací nohy, vestavěnou postel s roštem s hydraulickými rameny, klasickou matračku, bohatý úložný prostor pod postelí, dále box na oji přívěsu, slouží jako kuchyňka, nosič s rámem na loď, markýzu, dvě plachty do tvaru „L“ tvořící předstan, tyče k předstanu, čelní plachtu se slídou.

Úplně nový lze zakoupit zde: https://www.provleky.cz/katalog/privesy/skrinove-privesy/skrinove-privesy-mini-cargo-sandwich/produkt/mini-cargo-tf-4-s-plus–2x-bocni-okno

Celková aktuální cena karavanu + vybavení je cca 120 000,- s DPH, prodám za 95 000,-Kč s DPH (možnost odpočtu DPH! jsem plátce DPH)

karavna-fishing-2021-2-prodáno
karavanbydlík-minikaravan-fishing5karavna-fishing-2021-4potel-ve-vleku-výklopná-částpostel-po-předělání3karavna-fishing-2021-2

Kontakt

Jiří Langer

775684842

rybarskyrozcestnik@seznam.cz

Odpovědět na inzerát

Lokalita

Chábory 5

Podbřezí

51801

Královéhradecký

Nejčtenější články

Tinktura z koňského kaštanu

Kaštan koňský nebo také jírovec maďal a jeho plody bývají díky velkému obsahu bezpečných přírodních látek, jako jsou flavonoidy a glykosidy součástí mnoha mastí, které mají příznivé účinky na žilní a lymfatický systém. Zkuste si vyrobit domácí tinkturu ze zralých a čerstvých kaštanů, která pomáhá při otokách, křečových žílách, pocitu těžkých nohou.

Pokračování s boilies Chill Banana. Tohle boilies od Mastodont Baits musíte mít!

Povedená výprava, krásné ryby, naši Chillinu prostě musíte vyzkoušet! – Ahoj všem příznivcům Mastodont Baits, přidávám pokračování mých výprav s boilies Chill Banana od Mastodont Baits. Po minulé výpravě jsem vzal opět tuhle příchuť boilies k vodě. Tentokrát to bylo na jiný revír, kde jsem prozatím chytal pouze na dvou výpravách. Chtěl jsem zkusit všechny možné varianty od popky, přes neutrálně vyvážené boilies až po těžkou kuličku.

Rybářský ples v Rožmitále pod Třemšínem

Český rybářský svaz, místní organizace Rožmitál pod Třemšínem zve na tradiční Rybářský ples. Koná se 12. listopadu od 20 hodin v rožmitálském společenském centru. K tanci a poslechu bude hrát skupina Sekvence. Připravena bude bohatá rybí a zvěřinová tombola.