Rybářský rozcestník

Rozdělání krmiva, nastražení nástrahy na háček a nahození

Každý rybář má několik osvědčených způsobů, jak přemluvit k záběru kapry či jinou bílou rybu. Počasí je pak důležitým faktorem, podle kterého se rozhoduje, který z oblíbených způsobů nastražení právě v danou chvíli použije. V tomto videu je ukázáno, jak jednoduše rozdělat krmivo, nanést ho na krmítko a pak nastražit na háček kukuřici a masné červy. V závěru je vidět, že i takto jednoduchá montáž vám může zajisit záběr i většího kapra. Petrův zdar

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?