Rybářský rozcestník

Ronnie Rig

Když ryby neberou, je zapotřebí vyzkoušet i jiné metody nastražení nástrahy. Můžete zkusit například chytáni na plovoucí boilie. Ronnie Rig je montáž, která byla dlouho utajovaná kaprářskými specialisty pro její účinnost. Pomocí ní se dá velmi úspěšně prezentovat nástraha Pop – up i na zabahněném dně. U takto navázané sestavy jde také snadno vyměnit opotřebovaný háček nebo poškozenou šňůru, proto se také tato montáž stala tak oblíbenou! V tomto videu je jedno z tajemství závodních kaprářů odhaleno a tak si nyní můžete zachytat stejným způsobem, jako naši profesionálové. Přejeme mnoho trofejních úlovků. Petrův zdar!

Skladba Daily Beetle od interpreta Kevin MacLeod je zahrnutá do licencie Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Ukázka nastražení pomocí PVA punčochy:

Nejčtenější články

O pohár předsedy SÚS 2022

Tradiční rybářské závod „O pohár předsedy SÚS“, se koná na vodní ploše Písková Lhota 14. 5. pro dospělé a 15. 5. 2022 pro děti a mládež. Rezervaci lze provést do 6. 5. Neváhejte se přihlásit! Volná místa budou k dispozici i v den závodu, takže můžete přijet…

Propozice na Jarní a Dětské závody ČRS MO Kladruby 28.5. a 29.5. 2022

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní a Dětské rybářské závody konané ve dnech 28. a 29. května 2022 na nádrži Záhorská. V příloze Vám zasíláme propozice obou závodů a jsme v očekávání Vašich rezervací lovných míst. Těšíme se na Vaši hojnou účast! Výbor ČRS MO Kladno…

Územní kolo Zlaté udice 2022

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz a ČRS MO Domažlice pořádají Územní kolo rybářské soutěže Zlatá udice 2022….