Rybářský rozcestník

Jak na ryby s Jakubem Vágnerem 13. díl: Lov na CRITICALS boilies v podání Karla Nikla

V dnešním díle zavítáme na pískovnu Roudnice u Hradce Králové, kde budeme lovit společně s mistrem světa Karlem Niklem pomocí kriticky vyvážených boilies. Hostem dnešní episody bude Karel Nikl, mistra světa v lovu kaprů. Společně na pískovně Roudnice u Hradce Králové si otestujeme boilies značky Nikl – kriticky vyvážené boilies, se kterými je chytání kaprů jedna báseň.

Nejčtenější články

Od pondělí mohou rybáři lovit na území celého okresu, kde bydlí

I když se situace s covid-19 moc nelepší, přesto vláda rozhodla, že od pondělí budou moci lidé sportovat a vyrážet i do přírody v celém svém domovském okresu. Díky tomu i my rybáři můžeme po nedělí vyrazit na revíry mimo svoji obec.

Od 12.4. mohou rybáři chytat ryby po celou povolenou denní dobu lovu

Díky ukončení nouzového stavu si rybáři oddechnou, konečně mohou opět vyrazit na výpravy i mimo svůj okres, kde mají trvalé bydliště, stejně tak strávit u vody celý čas, co jim umožňuje rybářský zákon.

Skládací kbelík na vodu – skvělá rybářská pomůcka

Skládací nádoba, kbelík, či jinak také vědro na vodu, je chytrá pomůcka pro všechny, co potřebují nabírat vodu i tam, kde je břeh hodně vysoký. Kromě toho jde o velmi skladnou pomůcku pro rybáře, která se vejde i do menšího baťůžku a hlavně, téměř nic neváží. Přitom se může na rybách hodit na kde co.