Rybářský rozcestník
Zobrazit kalendář akcí

Rybářské závody a dění kolem nich

I rybáři jsou národem soutěživým a tak není divu, že po celý rok se jak v Česku, tak i ve světe pořádají různá rybářská klání. Tato rubrika má za úkol osvětlit dění kolem rybářských závodů, jak se závodí, o co v závodech jde a proč jsou vlastně mezi rybáři závody tak populární.

3. zpráva z MS handicapovaných rybářů v Chorvatsku 2018

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás informovat o výsledcích naši týdenní snahy. Sobotní a nedělní závodní dny rozhodly o medailích na XX. Mistrovství světa handicapovaných rybářů. Jak už možná někteří z FB stránek víte, v sobotním závodě jsme skončili až devátí, což bylo pro nás velkým zklamáním! V nedělním závodě jsme se umístili pátí, kdy Radim Kozlovský a Jiří Havel zachytali „dvojku“ ve svých sektorech, ale i toto zlepšení nestačilo na lepší jak sedmé celkové místo.

Číst článek

2. zpráva z MS handicapovaných rybářů v Chorvatsku 2018

Vážení přátelé, hlásíme se Vám po třech tréninkových dnech z Mistrovství světa v chorvatském Podturenu!

Číst článek

1. zpráva z MS handicapovaných rybářů v Chorvatsku 2018

Zasíláme Vám první zprávu z Mistrovství světa handicapovaných rybářů v plavané 2018 v Chorvatsku. Reprezentace České republiky se pod záštitou Českého rybářského svazu v pondělních ranních hodinách přesunula do dějiště MS, které se koná v Chorvatsku na jednom z kanálů řeky Muri ve vesnici Podturen …

Číst článek

Zpráva z MiČR v plavané handicapovaných rybářů 2018

Vážení přátelé sportovní rybařiny a handicapovaných rybářů, ve dnech 18. – 20. května 2018 se konalo Mistrovství České republiky s mezinárodní účastí handicapovaných rybářů v plavané již tradičně na řece Jizeře v Mladé Boleslavi. Závodu se účastnilo celkem dvacet závodníků, kteří usilovali o titul Mistra republiky.

Číst článek

Úspěch! Mladý rybář se probojoval na mistrovství Evropy

Žatec – Mladý žatecký rybář Filip Naxera vyhrál kvalifikaci v lovu kaprů a zajistil si účast na mistrovství Evropy juniorů.

Číst článek

Handicapovaní z celé republiky přijeli chytat ryby do Kladrub

Kladruby – Handicapovaní sportovní rybáři z celých Čech a Moravy dorazili v sobotu 5. května na „své“ tradiční rybářské závody do Kladrub u Vlašimi. Jak potvrdil hospodář kladrubských rybářů Jan Porhansl, tentokrát k rybníku Záhorská přijelo 33 soutěžících.

Číst článek

IBCC 2018 – International Balaton Carp Cup

Další ročník velice prestižního kaprařského závodu na Balatonu byl zahájen! Účastní se ho i týmy z Česka. Například Mivardi na těchto závodech zastupuje tým ve složení Honza Prchlík, Vašek Freylich a Karel Skalický ….

Číst článek

PARTNEŘI RCCC 2018 SOUBOJ RYŤÍŘŮ – LABE ČELÁKOVICE 411051

Ano, i letos jsme partnery a medialními partnery několika akcí. Sdílíme a podporujeme také závod RCCC 2018 SOUBOJ RYŤÍŘŮ, který se bude konat od 2 do 7.10. 2018 na Labi v Čelákovicích.

Číst článek

Již tento pátek začíná v Maďarsku Mistrovství světa žen v plavané

Reprezentantky České republiky naplno využívají přípravné tréninkové dny před víkendovým ostrým závodem. Přinášíme několik fotek ze včerejšího prvního tréninku a držíme palce!

Číst článek

Paráda! Václav Calta juniorským mistrem světa v RT, v disciplíně zátěž skish!

Skvělého úspěchu dosáhl Středočech Václav Calta na juniorském Mistrovství světa v rybolovné technice, když v disciplíně zátěž skish získal zlatou medaili. Český juniorský tým pak obsadil celkově druhé místo, družstvo juniorek ČR získalo titul mistryň světa.