Rybářský rozcestník

Rozhovor s manažerem veletrhu FOR FISHING Michalem Sedláčkem

Rybářský veletrh FOR FISHING 2022 opět odstartuje rybářskou sezónu. Pojďme se s manažerem veletrhu Michalem Sedláčkem podívat, co na návštěvníky v pražských Letňanech od 10. do 13. března 2022 čeká.

ABFForForfor-fishing-2019-2manager

Pane Sedláčku, jaký bude 13. ročník veletrhu FOR FISHING?

Mám velkou radost, že i přes stále trvající situaci okolo COVID 19 mají vystavovatelé o účast na veletrhu zájem. Na veletrhu tak návštěvníci uvidí velké rybářské firmy jako je FHST s.r.o. (obchodní zástupce značek SONIK, RIDGEMONKEY, NAVITAS, VITAL BAITS, CULT TACKLE, WESTIN, KEITECH a BKK HOOKS), MIKBAITS, DK FISHING, ENERGOFISH, DECATHLON, WAVY BOATS – BOHEMIA MARINE, HARISON, 13 FISHING, R-SPEKT, MASTODONT, SPLASH BAITS a další. Aktuální katalog vystavovatelů najdou návštěvníci na www.forfishing.cz. Nebudou chybět ani rybářské celebrity v čele s Jakubem Vágnerem, který se vrátí z Afriky a bude na veletrhu v sobotu a v neděli.

Michal Sedláček, manažer veletrhu For Fishing

Jaký doprovodný program pro návštěvníky letos chystáte?

Pro návštěvníky jsme připravili oblíbené přednášky se známými rybářskými osobnostmi. O své zkušenosti a zážitky se podělí hlavně Jakub Vágner, ale i Radek Filip, Roman Kuřil, Tomáš Kafka, Miroslav Vojtek, Pavel Výboh, Jan Dufek, Daniel Dušek, David Štrunc a další. Kompletní harmonogram přednášek najdete opět na webu veletrhu FOR FISHING.

Doplní veletrh i letos nějaká soutěž?

Pro návštěvníky, kteří dorazí na veletrh, bude připravena návštěvnická soutěž o rybářský echolot LOWRANCE HDS LIVE 9 se sondou ACTIVE IMAGING 3v1 v celkové hodnotě 67 299 Kč. Na informačních pultech ve vstupních halách areálu PVA EXPO PRAHA budou připraveny soutěžní formuláře. Stačí vyplnit soutěžní otázku, nejpřesnější tip vyhrává.

Kde mohou návštěvníci koupit vstupenky na veletrh?

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji na www.vstupenky-pva.cz za zvýhodněnou cenu 150 Kč. Návštěvník se tak vyhne frontám u pokladen. Vstupenky se budou prodávat i během veletrhu, a to na pokladnách. Parkovné vyjde u výstaviště na 150 Kč, levněji pak u metra na parkovišti P+R. Veletrh bude pro návštěvníky otevřen od čtvrtka do soboty od 10 do 18 hodin a v neděli od 10 do 16 hodin.

Více na www.forfishing.cz.

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?