Rybářský rozcestník

Zahájení feederové sezony 2016

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Konečně jsem se letos dostal k vodě s feederem. Vyrazil jsem k blízké přehradě. Měl jsem jen dvě hodiny rybolovu. Cíl byl jediný. Sáhnout si alespoň na rybu.

Přehrada byla obsypaná rybáři. Bylo slunečno a foukal silný vítr. Pro rychlé chytání jsem zvolil osvědčené krmení a na háček červy. Používal jsem 30 cm průměru návazce 0,12 mm a velmi drobné háčky. Montáž klasickou průběžnou.

Hned v úvodní půlhodince přišel cejn a siven, obojí v délce okolo 25 cm. Pak jsem se skoro hodinu trápil s neproměněnými záběry. Nakonec jsem vyzkoušel větší háčky a to se ukázalo jako správná cesta.

kapr lysec na feederTěsně před odchodem zabral krásně stavěný kapřík okolo 50 cm. Na závěr to byl skvělý souboj s rybou. Letošní feederovou sezonu jsem zahájil. Na úvod to nebylo vůbec špatné.

Příspěvek Zahájení feederové sezony 2016 pochází z NaFeeder.cz

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2021 – revíry, na kterých lze chytat 24 hodin

Oblíbenost nonstop revíru u rybářů každým rokem stoupá a není divu. Každý zkušený rybář ví, že právě v nočních hodinách může přijít opravdový trofejní úlovek. Ovšem revíry, kde se může chytat 24 hodin má každý kraj jen několik. Tady je jejich seznam.

Jak správně namotat vlasec či pletenku na naviják

I když jde o článek pro začínající rybáře, ze zkušenosti vím, že i mnoho rybářů, co chytají již mnoho let, neumí správně namotat vlasec či pletenku na cívku navijáku. Existuje totiž pár důležitých kroků, jak správně na to a neměl by se ani jeden z nich podcenit či dokonce vynechat.

Nové method feeder formičky

Na rybářském trhu se objevily nové method feeder formičky na plnění method feeder krmítek. V čem jsou nové? Tyto formičky ve tvaru „skořápky“ se jednoduše používají, jejich naplnění je rychlé a vyprázdnění ještě rychlejší především díky otevírání v podélné ose formičky.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím