Rybářský rozcestník

„VOSTŘE NABITO“ / aneb zahájení na dostřel

30.5.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

 

Je to tady! Červen. Konečně jsme se dočkali i my ostatní, kteří nevlastníme povolenky na vody pstruhové. Jestlipak už máte pro tento rok pečlivě vybraný revír, kde letošní zahajovací den dravcové sezony strávíte?! Já patřím mezi notorické nedočkavce a téměř každý den si v obýváku rozložím některý z přívlačových prutů. Kochám se, přemýšlím, jaké to letos bude, a nutím svou ženu, aby mi udělala tahem za šňůru alespoň pěkný záběr a simultální souboj s rybou. Většinou uspěji, ale někdy balím zklamaně prut bez kontaktu…

Text / Jakub Kabát

Foto / autor

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?