Rybářský rozcestník

TIPY A TRIKY: Perfektní rybí moučky za pár korun, které přilákají i ty největší kapry!

15.7.2016 •
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
TIPY A TRIKY: Perfektní rybí moučky za pár korun, které přilákají i ty největší kapry!

Štítky:

Rybí moučky. Perfektní suroviny, které se v rybářském světě používají už od nepaměti. Rybí moučky najdete všude – jak v nástrahách, tak i v návnadách. Rybí moučky jsou s velkou oblibou přidávány i do boilies. To, proč firmy mají rybí moučky tak rády, tkví v tom, že právě tyto suroviny perfektně fungují při lovu velkých kaprů. Ale o tom si více povíme později. Pojďme si nyní rybí moučky představit blíže. Tohle seznámení stojí fakt za to…

Nejčtenější články

Rybářská křížovka – sladkovodní i mořské ryby

Máme pro vás novinku z naší redakce, rybářskou křížovku. Vyzkoušejte si, jestli se vám podaří vyluštit všechny názvy ryb, co jsem do křížovky vložili. Jde o zkrácené názvy jak sladkovodních tak mořských ryb. Tak hurá, pusťte se do luštění.

Základy výběru správného stanu pro rybáře

Rybářské stany a bivaky tvoří samostatný segment v rozsáhlé nabídce stanů. Jak se v něm zorientovat a které parametry jsou pro nákup úplně nejdůležitější?