Rybářský rozcestník

Šonova hodina rybářské vietnamštiny: Cá rô [ka-zo] = Okoun říční. Čím víc pruhů, tím víc adidas

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Šonova hodina rybářské vietnamštiny: Cá rô [ka-zo] = Okoun říční. Čím víc pruhů, tím víc adidas

Štítky:

Tyhle ryby se umějí dobře značkově vymódit

Zamiloval jsem se do nich ještě dřív, než jsem je viděl na živo. A to z atlasů či maleb Květoslava Híska. Později z příběhu Oty Pavla. Jak chytil okouna jako čepici.

Vzpomínám si na zajímavý lov na Jindřišské pískárně poblíž Jindřichova Hradce. J…

Nejčtenější články

Lov sumců na položenou na živé či mrtvé ryby

Jedna z možností, jak chytat sumce tzv. „na těžko“ je nalíčit návazce u dna, nebo kousek nade dnem a nabídnout jim živou, či mrtvou rybku, nebo její části.

Nastražení PopUp boilie na mikro obratlík

U některých montáží jako Ronnie Rig, či Slip D Rig se PopUp boilie navazuje na mikro obratlík a to pomocí vlasce nebo přímo, pro tyto účely vytvořené, bait floss šňůry. V tomto články vám ukážeme pomocí foto návodu přesný postup, jak na to.

Trn (osten) se silikonovou zarážkou – šikovná pomůcka pro nastražení pop up boilie pod háček

Velmi praktická pomůcka pro rybáře v situaci, kdy chtějí pod háček napíchnout nějakou PopUp nástrahu a nemají po ruce vhodný návazec s háčkem a přívěsem pod ním.