Rybářský rozcestník

Recenze: Delphin Magma Short Feeder 3,3m 100g

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Dlouho jsem hledal nějaký kratší feederový prut pro všestranné využití (různé vzdálenosti lovu, různé cílové ryby, použití spíše na menší revíry). Prut Delphin Magma Feeder mě zaujal již dříve. Když jsem se nedávno dozvěděl na webu LovKapra, že dělají nově i kratší verzi o délce 3,3 m a vrhací zátěži do 100 g, dlouho jsem neváhal a vyzkoušel ho.

Prut má špičkovou akci (pracuje především horní díl prutu). Díky tomu se s ním skvěle nahazuje. Tuhá páteř prutu zajistí také jistý zásek. Prut nezaostává ani při zdolávání, kdy pracuje taky velmi příjemně. Ani přes vrhací zátěž 100 g se nemusíte bát, že by prut byl nějaké tuhé bidlo, na kterém si nevychutnáte menší ryby. Právě naopak, dojem ze zdolávání i menších ryb je dobrý.

delphin-magma-short-feeder-3-3-m-100-g-2

Prut je osazen 11 velkými očky, které umožní delší nahazování. K prutu je hned 5 špiček (4 laminátové a 1 uhlíková). Zpracování prutu je solidní. Rukojeť dobře sedne. Povrchová úprava blanku je působivá, kostičkový vzor v kombinaci s vínově červenou mi připomíná prut Daiwa Twilight Specialist.

Příspěvek Recenze: Delphin Magma Short Feeder 3,3m 100g pochází z NaFeeder.cz

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2021 – revíry, na kterých lze chytat 24 hodin

Oblíbenost nonstop revíru u rybářů každým rokem stoupá a není divu. Každý zkušený rybář ví, že právě v nočních hodinách může přijít opravdový trofejní úlovek. Ovšem revíry, kde se může chytat 24 hodin má každý kraj jen několik. Tady je jejich seznam.

Jak správně namotat vlasec či pletenku na naviják

I když jde o článek pro začínající rybáře, ze zkušenosti vím, že i mnoho rybářů, co chytají již mnoho let, neumí správně namotat vlasec či pletenku na cívku navijáku. Existuje totiž pár důležitých kroků, jak správně na to a neměl by se ani jeden z nich podcenit či dokonce vynechat.

Nové method feeder formičky

Na rybářském trhu se objevily nové method feeder formičky na plnění method feeder krmítek. V čem jsou nové? Tyto formičky ve tvaru „skořápky“ se jednoduše používají, jejich naplnění je rychlé a vyprázdnění ještě rychlejší především díky otevírání v podélné ose formičky.