Rybářský rozcestník

Předseda SÚS bilancuje poslední čtvrtrok

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Předseda SÚS bilancuje poslední čtvrtrok

Štítky:

Čtvrt roku uběhlo jako voda a je tu již tradiční bilancování, co se za tu dobu v SÚS událo. Nebylo toho málo, ale ve stručnosti připomenu jen to nejdůležitější.

4. jsme uspořádali aktiv vedoucích rybářských kroužků na Zbraslavi, účast 44 vedoucích. Probrala se témata jako dotace na mládež a vo…

Nejčtenější články

Rybářská křížovka – sladkovodní i mořské ryby

Máme pro vás novinku z naší redakce, rybářskou křížovku. Vyzkoušejte si, jestli se vám podaří vyluštit všechny názvy ryb, co jsem do křížovky vložili. Jde o zkrácené názvy jak sladkovodních tak mořských ryb. Tak hurá, pusťte se do luštění.

Základy výběru správného stanu pro rybáře

Rybářské stany a bivaky tvoří samostatný segment v rozsáhlé nabídce stanů. Jak se v něm zorientovat a které parametry jsou pro nákup úplně nejdůležitější?