Rybářský rozcestník

Platnost povolenek. Ve kterých ÚS smíte na letošní povolenku chytat i v lednu roku 2021?

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Platnost povolenek. Ve kterých ÚS smíte na letošní povolenku chytat i v lednu roku 2021?

Štítky:

To, že se od sebe pravidla jednotlivých územních svazů liší, dnes asi nikoho nepřekvapí. Liší se ale také platnost povolenek. V některých územních svazech si 1. 1. se starou povolenkou už nezachytáte, jinde ji můžete používat ještě deset dní.

Text: Redakce, foto: David Štrunc

Vánoční shon, nak…

Nejčtenější články

Rybářská křížovka – sladkovodní i mořské ryby

Máme pro vás novinku z naší redakce, rybářskou křížovku. Vyzkoušejte si, jestli se vám podaří vyluštit všechny názvy ryb, co jsem do křížovky vložili. Jde o zkrácené názvy jak sladkovodních tak mořských ryb. Tak hurá, pusťte se do luštění.

Základy výběru správného stanu pro rybáře

Rybářské stany a bivaky tvoří samostatný segment v rozsáhlé nabídce stanů. Jak se v něm zorientovat a které parametry jsou pro nákup úplně nejdůležitější?