Rybářský rozcestník

Lov kaprů na jaře: Jak mít více záběrů? Aneb 3 důvody, proč používat plovoucí nástrahy!

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Lov kaprů na jaře: Jak mít více záběrů? Aneb 3 důvody, proč používat plovoucí nástrahy!

Štítky:

Lov kaprů na jaře není žádný med. V našich revírech je pořád hodně studená voda, takže ryby jsou stále potravně dost pasivní. To ale neznamená, že hodíme „pruty do žita“! Naopak! Ryby začínají přece jenom aktivněji sbírat potravu, jen v menším množství. Proto je extrémně důležité chytat na takovou nástrahu, která je velmi lákavá, a které si ryby okamžitě všimnou…

Nejčtenější články

Jak na úhoře s feederovým prutem

Ten, kdo propadl chytání na feeder, si rozhodně rád zkusí s tímto prutem i lov úhořů. Feeder je k chytání úhořů stejně dobrý, jako klasické pruty na položenou. Jen se musí vědět, jak na to!

Lov kaprů i jiných bílých ryb ve větším proudu

Asi většina zkušenějších rybářů mě dá zapravdu, že chytání ryb ve stojaté vodě je o něco málo jednodušší, než lov ryb v proudné vodě. Ovšem tento článek chci věnovat především lovu bílých ryb v silnějších proudech, tedy všude tam, kde je větší proud, díky kterému musíme změnit nejen samotnou taktiku lovu, ale i přizpůsobit montáže a vlastně skoro celou rybářskou výbavu.

Chlebové těsto 100x jinak

Tak ta stovka, to je hodně nadnesené, 🙂 ale rozhodně vám zde dáme pár rad, jak využít doma vyrobené chlebové těsto na několik vtipných způsobů. Je vhodné především pro lov bílé ryby, hodně pak chutná i větším kaprům.