Rybářský rozcestník

Jiří „Scopex“ Majer o Tovačově: „Vylosovat si na závodech „žumpu“ a z toho vyhrát? To umíme jen my!“

5.10.2016 •
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Jiří „Scopex“ Majer o Tovačově: „Vylosovat si na závodech „žumpu“ a z toho vyhrát? To umíme jen my!“

Štítky:

Startovní listina na letošním ročníku CARP MARATON TOVAČOV je pořádně nabitá. Takže šanci na zisk nejcennějšího kovu má mnoho týmů. Ale! V Tovačově se objeví týmy, o kterých se už dopředu tak nějak tuší, že budou vážnými adepty na zisk zlatých medailí. Jedním z takových týmů je i Nikl Team. Ten pojede na Moravu v extrémně silném složení. Proto není divu, že se zraky kaprařské veřejnosti upírají právě na tento super kvalitní mančaft. Jedním ze závodníků, který bude za silný Nikl Team chytat, je Jiří „Scopex“ Majer, kterého jsme před závodem v Tovačově vyzpovídali…

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?