Stejně jako v předchozích letech zpracoval portál Naše voda přehled letošních podzimních výlovů rybníků. Přehled je na stránkách portálu průběžně aktualizován. Díky počasí některé termíny nejsou někde zatím ještě vždy známé, některé jsou pak posunuty. V článku najdete jak seznam a termíny výlovů aktuální k datu 18.10.2018, tak link na aktualizované informace o výlovech na webu zdroje.
Zájemce o návštěvu podzimních výlovů zároveň upozorňujeme, že zdaleka ne všechny výlovy jsou spojené s možností nákupu čerstvých ryb, případně programem, a tedy i s plánovanou účastí veřejnosti. V seznamu výlovů jsou proto také prolinky na jednotlivé organizátory výlovů, na nichž si můžete ověřit jak definitivní termín, tak případný doprovodný program. Termíny výlovů se mohou měnit v závislosti na počasí!
RYBNÍK | DATUM | MÍSTO | ZDROJ | KRAJ |
Kazilka | 22.9. | Čistá | ČRS Čistá u Rakovníka | STC |
Květnov | 22.9. | ČRS z.s. Světlá nad Sázavou | VYS | |
Letadlo | 22.9. | Hranice | ČRS MO Aš | KVK |
Zmola | 22.9. | Kunovice | MRS PS Kunovice | ZLK |
Vrbenský Zadní | 25.9. | Lesy a rybníky ČB | JHC | |
Popovice prostřední | 28.9. | MRS PS Kunovice | ZLK | |
Zátavaček | 28.9. | ČRS MO Písek | JHC | |
Brigádníček | 29.9. | ČRS MO Písek | JHC | |
Dlouhý | 29.9. | ČRS MO Písek | JHC | |
Dlouhý rybník | 29.9. | Podzámecká zahrada | MRS Kroměříž | ZLK |
Kos | 29.9. | ČRS MO Písek | JHC | |
Petrovice Eukl. | 29.9. | Praha 11 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Pramenný | 29.9. | ČRS MO Aš | KVK | |
Závlaha 1 | 29.9. | Čistá | ČRS Čistá u Rakovníka | STC |
Trubka | 30.9. | Písek | ČRS MO Písek | JHC |
Vernéřov | 30.9. | Aš | ČRS MO Aš | KVK |
Častorálek | 1.10. | Blatenská ryba | JHC | |
Hanzlíček | 1.10. | Putim | Blatenská ryba | JHC |
Chmelnička | 1.10. | Blatenská ryba | JHC | |
Nováček | 1.10. | Kožlí u Čížové | Blatenská ryba | JHC |
Počápelský | 1.10. | Počáply | Blatenská ryba | JHC |
Sirotčí h. a d. | 1.10. | Dobev | Blatenská ryba | JHC |
Vrbenský Přední | 1.10. | Lesy a rybníky ČB | JHC | |
Dolnomlýnský | 2.10. | Praha 4 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Jezera malá | 2.10. | Klínovice | Blatenská ryba | JHC |
Můstek | 2.10. | Doubravice | Blatenská ryba | JHC |
RN Interlov | 2.10. | Praha 4 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Řiťovíz zadní | 2.10. | Blatná | Blatenská ryba | JHC |
Temenec | 2.10. | Újezd u Skaličan | Blatenská ryba | JHC |
Albrechtický | 3.10. | Údraž | Blatenská ryba | JHC |
Dlouhý | 3.10. | Nové Dvory | Blatenská ryba | JHC |
Houženský | 3.10. | Haklovy Dvory | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Jordán | 3.10. | Tisov | Rybářství Lnáře | JHC |
Macháček | 3.10. | Dobev | Blatenská ryba | JHC |
Malorojický | 3.10. | Radomyšl | Blatenská ryba | JHC |
Podzámecký | 3.10. | Blatná | Blatenská ryba | JHC |
Zlatohlávek | 3.10. | Rybářství Lnáře | JHC | |
Čekal | 4.10. | Zlivice | Blatenská ryba | JHC |
Dražský | Smolivec | Rybářství Lnáře | JHC | |
Lacinský | 4.10. | Laciná | Blatenská ryba | JHC |
Mačkovský malý | 4.10. | Mačkov | Blatenská ryba | JHC |
Makov | 4.10. | Čížová | Blatenská ryba | JHC |
Paštický | 4.10. | Drahenic. Málkov | Blatenská ryba | JHC |
Společnice | 4.10. | Vráž u Písku | Blatenská ryba | JHC |
Škrabáček | 4.10. | Rybářství Lnáře | JHC | |
Dubovec | 5.10. | Rybářství Lnáře | JHC | |
Jahelník | 5.10. | Třebín | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Panenský | 5.10. | Třebín | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Simínský | 5.10. | Blatenská ryba | JHC | |
Velkoholský | 5.10. | Sousedovice | Blatenská ryba | JHC |
Míkovice | 6.10. | MRS PS Kunovice | ZLK | |
Novodvorský | 6.10. | Rožm. p. Třemšínem | ČRS MO Rožmitál | STC |
RN Košíkovský spod. | 6.10. | Praha 11 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
RN R1 Stodůlky | 6.10. | Praha 13 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Světelák | 6.10. | ČRS z.s. Světlá nad Sázavou | VYS | |
Štětináč | 6.10. | ČRS MO Písek | JHC | |
Troubecký, Zborovský | 6.10. | Zborovice | MRS Kroměříž | ZLK |
Vratěnínský | 6.10. | Vratěnín, Jemnice | Město Jemnice | JHM |
Vrzalák | 6.10. | Český Rudolec | Rybníkářství Dačice | JHM |
Výrov | 6.10. | ČRS MO Rybáři Stříbro | PLK | |
Bašta | 7.10. | Písek | ČRS MO Písek | JHC |
Jezera | 7.10. | ČRS MO Písek | JHC | |
Brychovský | 8.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Hrádek | 8.10. | Rybářství Lnáře | JHC | |
Mlýnský | 8.10. | Tisov | Rybářství Lnáře | JHC |
Nad Lukama | 8.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Starobor | 8.-9.10. | Velká Turná | Blatenská ryba | JHC |
Černiš | 9.10. | České Vrbné | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Mlýnský u Strpí | 9.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Polifkův rybník | 9.10. | Praha 9 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Potočný malý | 9.10. | Strakonice | KŠH České Budějovice | JHC |
RN R4 Milíčov | 9.10. | Praha 15 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Řiťovíz přední | 9.10. | Blatná | Blatenská ryba | JHC |
Staňkovský | 9.10. | Staňkov | Rybářství Lnáře | JHC |
Agregát | 10.10. | SRŠ | KŠH České Budějovice | JHC |
Haltýř | 10.10. | Sousedovice | Blatenská ryba | JHC |
Hluboký u Kestřan | 10.10. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Konšelovský | 10.10. | St. Smolivec | Rybářství Lnáře | JHC |
Kovanický | 10.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Mlačina | 10.10. | Hornosín | Rybářství Lnáře | JHC |
Markovec velký | 10.10. | Strakonice | KŠH České Budějovice | JHC |
Motolský R2 | 10.10. | Praha 5 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Motolský R3 | 10.10. | Praha 5 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Nadýmač velký | 10.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Nový u Dobeve | 10.10. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Rovenský | 10.10. | Strakonice | KŠH České Budějovice | JHC |
Čejkovický | 11.10. | Čejkovice | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Hluboký | 11.10. | Rybářství Lnáře | JHC | |
Jedelský | 11.10. | Vacíkov | Blatenská ryba | JHC |
Podroužek | 11.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Skaličný | 11.10. | Skaličany | Blatenská ryba | JHC |
Vacíkovský | 11.10. | Jamky | Rybářství Lnáře | JHC |
Nahošín | 12.10. | Doubravice | Blatenská ryba | JHC |
Novokestřanský | 11.10. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Dalovák | 12.10. | Čejkovy – Dalovice | Klatovské rybářství | PLK |
Nad Olší | 12.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Návesný u Sudoměře | 12.10. | Strakonice | KŠH České Budějovice | JHC |
Podtochovický | 12.10. | Tochovice | Blatenská ryba | JHC |
Pňovice | 12.10. | Pňovice | Rybáři Rožmitál | STC |
Strýčkovy | 12.10. | Strýčkovy | Rybáři Rožmitál | STC |
Škornička | 12.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Zámlyňský | 12.10. | Zámlyní | Rybářství Lnáře | JHC |
Hrubý | 12.-14.10. | Šumvald u Uničova | Chov a prodej drůbeže | OLK |
Rožmberk | 12.-14.10. | Stará Hlína | Rybářství Třeboň | JHC |
Beránkovec | 13.10. | ČRS MO Písek | JHC | |
Hradský D. – H. | 13.10. | Rybáři Ledenice | JHC | |
Kačerovec | 13.10. | Rybáři Ledenice | JHC | |
Klášterský nový | 13.10. | ČRS MO Písek | JHC | |
ONV III a IV | 13.10. | MRS PS Kunovice | ZLK | |
Placiny Horní | 13.10. | Praha 21 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Podkostelní | 13.10. | Putim | Blat. Ryba a TJ Sokol Putim | JHC |
Pod školou, Rohlík | 13.10. | Aš | ČRS MO Aš | KVK |
RN Hornomě
cholupská |
13.10. | Praha 15 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
RN Košíkovský horní | 13.10. | Praha 11 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Slavíček | 13.10. | Rybáři Ledenice | JHC | |
Slížanský | 13.10. | Zborovice | MRS Kroměříž | ZLK |
Velký Kotelský | 13.10. | Rožmitál p. Třemš. | Rybáři Rožmitál | STC |
Vrbí | 13.10. | ČRS z.s. Světlá nad Sázavou | VYS | |
Kašiňák | 14.10. | ČRS MO Písek | JHC | |
Tesla | 14.10. | ČRS MO Aš | KVK | |
Tichávek | 14.10. | ČRS MO Písek | JHC | |
Březinka | 15.10. | Sedlice | Blatenská ryba | JHC |
Dobrá Voda | 15.10. | Rybářství Lnáře | JHC | |
Hvozdec | 15.10. | Rybářství Lnáře | JHC | |
Jezero u Radomilic | 15.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Kočí | 15.10. | Hvožďany | Rybářství Lnáře | JHC |
Podvesný u Droužetic | 15.10. | Strakonice | KŠH České Budějovice | JHC |
Skopec | 15.10. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Střelský | 15.10. | Střela | Blatenská ryba | JHC |
Svojšovský | 15.10. | Strakonice | KŠH České Budějovice | JHC |
Topič zadní | 15.10. | Blatná | Blatenská ryba | JHC |
Trávnický | 15.10. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Apollo | 15.-17.10. | Lednicko-valt. areál | Rybářství Hodonín | JHM |
Tisý velký | 15.-19.10. | Lomnice n. L. | Rybářství Třeboň | JHC |
Agregát | 16.10. | SRŠ | KŠH České Budějovice | JHC |
Domin | 16.10. | České Vrbné | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Háje Velké | 16.10. | Předmíř | Rybářství Lnáře | JHC |
Chřešťovický v. | 16.10. | Chřešťovice | Blatenská ryba | JHC |
Jezero u Radomilic | 16.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Kačírek | 16.10. | Vodňany | MH Vodňany | JHC |
Korytský | 16.10. | Albrechtice n. Vlt. | Blatenská ryba | JHC |
Kotulinský | 16.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Nový n. Alejí | 16.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Pilant dolní | 16.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
RN Ořech | 16.10. | Praha 13 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
RN Nebušice | 16.10. | Praha 6 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
RN R3 Stodůlky | 16.10. | Praha 13 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
RN Šance | 16.10. | Praha 6 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Tvrzský u Dvorců | 16.10. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Záleský | 16.10. | Hornosín | Rybářství Lnáře | JHC |
Žehuňský | 16.-19.10. | Žehuň | Rybářství Clumec n. Cidlinou | KHK |
Bahenský dolní | 17.10. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Hajanský | 17.10. | Řečice | Blatenská ryba | JHC |
Hluboký u Čich. | 17.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Jezera v. | 17.10. | Klínovice | Blatenská ryba | JHC |
Mlýnský horní | 17.10. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Motolský R1 | 17.10. | Praha 5 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Agregát | 18.10. | SRŠ | KŠH České Budějovice | JHC |
Branišovský | 18.10. | Branišov | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Hlaváček | 18.10. | Hvožďany | Rybářství Lnáře | JHC |
Kohoutovský | 18.10. | Vodňany | MH Vodňany | JHC |
Kozor | 18.10. | Újezdec | Rybářství Lnáře | JHC |
Maršovec | 18.10. | Dobev | Blatenská ryba | JHC |
Mešník | 18.10. | Strakonice | KŠH České Budějovice | JHC |
Myslivna | 18.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Pikhart velký | 18.10. | Údraž | Blatenská ryba | JHC |
Počernický | 18.10. | Praha 14 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Předmířský | 18.10. | Březí | Rybářství Lnáře | JHC |
Sedlišťský | 18.10. | Strakonice | KŠH České Budějovice | JHC |
Spurný | 18.10. | Blatenská ryba | JHC | |
Regent | 18.-19.10. | Chodová Planá | Rybářství Mariánské Lázně | KVK |
Cunát | 19.10. | Chraštice | Blatenská ryba | JHC |
Jevanský | 19.10. | Jevany | ŠLP v Kostelci n. Č. lesy | STC |
Jordán | 19.10. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Lužický | 19.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Neštěstí | 19.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Novokoželský | 19.10. | Kožlí u Čížové | Blatenská ryba | JHC |
Řežabina | 19.10. | Bratronice | Blatenská ryba | JHC |
Boubelíkovec | 20.10. | Putim | ČRS MO Písek | JHC |
Bílý Kůň | 20.10. | Rybáři Luže | PAK | |
Cihelňák | 200.10. | Rybáři Rožmitál | STC | |
Dlouhý rybník | 20.10. | Zborovice | MRS Kroměříž | ZLK |
Hájecká 2 | 20.10. | Praha 11 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Hrneček | 20.10. | Rybáři Rožmitál | STC | |
Horní Martínkův ryb. | 20.10. | Rybářství Martínkův mlýn | VYS | |
Křemačovský | 20.10. | ČRS MO Mohelnice | OLK | |
Lančus dolní, horní | 20.10. | ČRS MO Aš | KVK | |
Nadýmač | 20.10. | Studénka | Rybářství Denas | MSK |
ONV I | 20.10. | MRS PS Kunovice | ZLK | |
Parčáček | 20.10. | Rybáři Ledenice | JHC | |
Parčák | 20.10. | Rybáři Ledenice | JHC | |
RN Chvalka | 20.10. | Praha 20 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Sedlejov | 20.10. | Sedlejov | Obec Sedlejov | VYS |
Strýčkovy | 20.10. | Strýčkovy | Rybáři Rožmitál | STC |
Šváňů-Mikoláš. | 20.10. | Rybáři Ledenice | JHC | |
Sytno | 20.10. | Sytno | ČRS MO Rybáři Stříbro | PLK |
Blatnička – přehrada | 20.-21.10. | Blatnička | Rybářství Minařík | JHM |
Hradecký | 20.-21.10. | Tovačov | Rybářství Tovačov | OLK |
Olšovec | 20.-21.10. | Jedovnice | Městys Jedovnice | JHM |
Dehtář | 20.-24.10. | Dehtáře | Rybářství Hluboká | JHC |
Olše | 21.10. | ČRS MO Aš | KVK | |
Pánovec | 21.10. | ČRS MO Písek | JHC | |
Březský mlýnský | 22.10. | Blatenská ryba | JHC | |
Jehnědský | 22.10. | Jehnědsko | Blatenská ryba | JHC |
Kněžské | 22.10. | Rybářství Lnáře | JHC | |
Koza | 22.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Kratochvilský | 22.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Luskovec dolní | 22.10. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Podhůrečný | 22.10. | Blatenská ryba | JHC | |
Struhovský | 22.10. | Blatenská ryba | JHC | |
Rahovec Dolní | 22.10. | Třebín | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Ryšávek | 22.10. | Třebín | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Bazina | 23.10. | Lesy a rybníky ČB | JHC | |
Hliněný | 23.10. | Vodňany | MH Vodňany | JHC |
Hradecký | 23.10. | Blatenská ryba | JHC | |
Kařez dolní | 23.20. | Kařez | Colorredo-Mansfeld | PLK |
Kutáků | 23.10. | Blatenská ryba | JHC | |
Podolský | 23.10. | Podolí | Blatenská ryba | JHC |
Široký | 23.10. | Oselce | Klatovské rybářství | PLK |
Vávrovský Velký | 23.10. | České Budějovice | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Malovický horní | 23.-24.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Byňovský | 24.10. | Byňov | Rybářství Nové Hrady | JHC |
Kvítek | 24.10. | Blatná | Blatenská ryba | JHC |
Lužanský | 24.10. | Lužany | Klatovské rybářství | PLK |
Pilský | 24.10. | Strakonice | KŠH České Budějovice | JHC |
Velký Bělčický | 24.10. | Bělčice | Rybářství Lnáře | JHC |
Zděný | 24.10. | Lažany | Blatenská ryba | JHC |
Hnačov | 25.10. | Hnačov | Klatovské rybářství | PLK |
Námětek | 25.10. | Vodňany | MH Vodňany | JHC |
Nový Chřešťo-vice | 25.10. | Chřešťovice | Blatenská ryba | JHC |
Pařezník | 25.10. | Olešnice | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Soukup | 25.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Starý Chřešťo-
vice |
25.10. | Chřešťovice | Blatenská ryba | JHC |
Svojetín dolní | 25.10. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Šeberák | 25.10. | Praha 4 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Vráto | 25.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Labuť | 25.-27.10. | Myštice | Blatenská ryba | JHC |
Bahenský horní | 26.10. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Luskovec horní | 26.10. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Sokolov malý | 26.10. | Křešice | Blatenská ryba | JHC |
Sokolov prostřední | 26.10. | Křešice | Blatenská ryba | JHC |
Šítov | 26.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Velký Kocelovický | 26.10. | Kocelovice | Rybářství Lnáře | JHC |
Proudnice | 26.-27.10. | Hradišťko II | Rybářství Chlumec | KHK |
Munický | 26.-28.10. | Hluboká n. Vltavou | Rybářství Hluboká | JHC |
Vrkoč | 26.-28.10. | Nová Ves u Pohořelic | Rybníkářství Pohořelice | JHM |
Adamec | 27.10. | ČRS MO Písek | JHC | |
Beran | 27.10. | ČRS MO Písek | JHC | |
Betlém | 27.10. | Teplá | Rybářství Mariánské Lázně | KVK |
Datlík | 27.10. | Roudnička | Městské lesy Hr. Králové | KHK |
Hnačovský | 27.10. | Hnačov | Klatovské rybářství | PLK |
Horní a Dolní Morávka | 27.10. | Kroměříž | MRS Kroměříž | ZLK |
Munický rybník | 27.10. | Hluboká n. Vltavou | Rybářství Hluboká | JHC |
Olšina | 27.10. | Horní Planá | Vojenské lesy a statky ČR | JHC |
Pastvisko | 27.10. | Rybářství Luže | PAK | |
Sázavan | 27.10. | ČRS z.s. Světlá nad Sázavou | VYS | |
Štěpnický | 27.10. | Telč | Rybářství Nechvátal | VYS |
Třebsko | 27.10. | Třebsko | Rybáři Rožmitál | STC |
Choryně Velká | 27.-28.10. | Hustopeče n. Bečvou | Rybářství Haška | OLK |
Vavřinecký | 27.-28.10. | Vavřinec u Uhl.Janovic | Rybářství Chlumec | KHK |
Amerika | 28.-29.10. | U Fr. lázní | Rybářství Mariánské Lázně | KVK |
Bohdanečský rybník | 28.10. | Lázně Bohdaneč | Rybniční hospodářství | PAK |
Březovka 2 | 28.10. | ČRS MO Aš | KVK | |
Kinkorovec | 28.10. | ČRS MO Písek | JHC | |
Vinořský biol. | 28.10. | Praha 19 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Černívský | 29.10. | Rybářství Lnáře | JHC | |
Městský | 29.10. | Třebín | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Proudnice | 29.10. | Hradišťko II, okr. Kolín | Rybářství Clumec n. Cidlinou | STC |
Společný | 29.10. | Předotice | Blatenská ryba | JHC |
Šipounský | 29.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Tomašovský | 29.10. | Sepekov | Blatenská ryba | JHC |
Tripsovský | 29.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Schwarzenberg | 29.10. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Vilímkovský | 29.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Žabinec | 29.10. | Dubné | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Lásenice velká | 29.-30.10. | Lásenice | Rybářství Kardašova Řečice | JHC |
Prostřední | 29.-31.10. | Lednicko-valt. areál | Rybářství Hodonín | JHM |
Jaroslavický dolní | 29.10.-2.11. | Jaroslavice | Rybníkářství Pohořelice | JHM |
Záblatský | 29.-2.11. | Záblatí | Rybářství Třeboň | JHC |
Hájek | 30.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Honzíkovský | 30.10. | Vodňany | MH Vodňany | JHC |
Horčápský | 30.10. | Horčápsko | Blatenská ryba | JHC |
Kančík | 30.10. | Praha 11 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Kovčínský | 30.10. | Kovčín | Klatovské rybářství | PLK |
Milíčovský | 30.10. | Praha 11 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Nebušický | 30.10. | Praha 6 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Ovčínský | 30.10. | Sedlice | Blatenská ryba | JHC |
Riedlovský velký | 30.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Rýdlovka Velká | 30.10. | Vodňany | MH Vodňany | JHC |
Blatec | 30.-31.10. | Dívčice | Rybářství Hluboká | JHC |
Markovec u Žižky | 30.-31.10. | Strakonice | KŠH České Budějovice | JHC |
Metelský | 30.-31.10. | Předmíř | Rybářství Lnáře | JHC |
Bašta u Čichtic | 31.10. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Šindlovský | 31.10. | Lesy a rybníky ČB | JHC | |
Milava | 31.10.-2.11. | Velká Turná | Blatenská ryba | JHC |
Brloh | 1.11. | Chobot | Blatenská ryba | JHC |
Liščí | 1.11. | Čečkovice | Klatovské rybářství | PLK |
Měleč | 1.11. | Kocelovice | Rybářství Lnáře | JHC |
Podvinice Malá | 1.11. | Vodňany | MH Vodňany | JHC |
RN Č. Most Aloisov | 1.11. | Praha 14 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Starohuťský | 1.11. | Stará Huť, Příbram | Colorredo-Mansfeld | STC |
Strpský | 1.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Bartoš Malý | 2.11. | Lesy a rybníky ČB | JHC | |
Buchhammer | 2.11. | Blatná | Blatenská ryba | JHC |
Čejka | 2.11. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Divák | 2.11. | Metly | Rybářství Lnáře | JHC |
Hoděmyšl malá | 2.11. | Hoděmyšl malá | Blatenská ryba | JHC |
Netínský | 2.11. | Netín | 732 186 644 | VYS |
Novodvorský III | 2.11. | Svébořice | Vojenské lesy a statky ČR | LBK |
Rouda | 2.11. | Olešnice | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Zukáček | 2.11. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Nezmar | 2.-4.11. | Dolní Benešov | Rybářství Hodonín | JHM |
Bartošovický dolní | 3.11. | Studénka | Rybářství Denas | MSK |
Brdo | 3.11. | Rybářství Luže | PAK | |
Březovka 1 | 3.11. | ČRS MO Aš | KVK | |
Budkovský | 3.11. | KŠH České Budějovice | JHC | |
RN Libušská | 3.11. | Praha 4 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Svojsík | 3.11. | ČRS z.s. Světlá nad Sázavou | VYS | |
Xaverovský I. | 3.11. | Praha 20 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Vyžlovský | 3.11. | Vyžlovka | ŠLP v Kostelci n. Č. lesy | STC |
Zrcadlo | 3.-4.11. | Mlýnec u Kopidlna | Rybářství Chlumec | KHK |
Rybníček | 4.11. | Rybářství Luže | PAK | |
Barachovec | 5.11. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Branišovský Malý | 5.11. | Branišov | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Mladohaklovský | 5.11. | České Budějovice | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Ovčácký | 5.11. | Strakonice | KŠH České Budějovice | JHC |
Pazderna | 5.11. | Dobev | Blatenská ryba | JHC |
Prostřední Putim | 5.11. | Putim | Blatenská ryba | JHC |
Stařeček | 5.11. | Homole | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Zlatohlav Velký | 5.11. | Bělčice | Rybářství Lnáře | JHC |
Kardaš velký | 5.-7.11. | Kardašova Řečice | Rybářství Kardašova Řečice | JHC |
Volešek | 5.-8.11. | Pištín | Rybářství Hluboká | JHC |
Březina | 6.11. | Olešnice | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Čalovna | 6.11. | Malé Nepodřice | Blatenská ryba | JHC |
Čimický | 6.11. | Praha 8 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Dražský | 6.11. | Skaličany | Blatenská ryba | JHC |
Honýz | 6.11. | Bělčice | Rybářství Lnáře | JHC |
Horní Padrťský | 6.-7.11. | Strašice | Vojenské lesy a statky | PLK |
Selibovský | 6.-7.11. | Selibov | KŠH České Budějovice | JHC |
Petrův rybník | 6.-8.11. | Krnov | Povodí Odry | MSK |
Černoháj | 7.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Chmelař | 7.11. | Úštěk | Rybářství Doksy | LBK |
Kocanda | 7.11. | Horčápsko | Blatenská ryba | JHC |
Melín | 7.11. | Hvožďany | Rybářství Lnáře | JHC |
Nezamyslický | 7.11. | Nezamyslice | Klatovské rybářství | PLK |
Pančál | 7.11. | Radobytce | Blatenská ryba | JHC |
Olešnický Velký | 7.11. | Olešnice | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Hroch velký | 7.-8.11. | Radouňka | Rybářství Kardašova Řečice | JHC |
Hubenov | 8.11. | Kocelovice | Rybářství Lnáře | JHC |
Málkovský velký | 8.11. | Drahenický Málkov | Blatenská ryba | JHC |
Mezholezský | 8.11. | Mezholezy | Klatovské rybářství | PLK |
Pláňava | 8.11. | Rojice | Blatenská ryba | JHC |
Rožboudovský | 8.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Dřemliny | 8.-10.11. | Vodňany | MH Vodňany | JHC |
Bezruč | 9.-11.11. | Jistebník | Chov ryb Jistebník | MSK |
Borský | 9.11. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Bukovec | 9.11. | Bělčice | Rybářství Lnáře | JHC |
Mlynářovský | 9.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Orhanec | 9.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Pivovarský prostř. | 9.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Ploužnický | 9.11. | Ploužnice | Vojenské lesy a statky ČR | LBK |
Silnický | 9.11. | Strakonice | KŠH České Budějovice | JHC |
Sokolov velký | 9.11. | Křešice | Blatenská ryba | JHC |
Starý u Nové Vsi | 9.11. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Topělecký | 9.11. | Topělec | Blatenská ryba | JHC |
Vincentium | 9.11. | Praha 6 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Zahajský velký | 9.11. | Těchařovice | Blatenská ryba | JHC |
Čermenský | 10.11. | Dolní Čermná | Plundrovo rybářství | PAK |
Závist | 12.11. | Skaličany | Blatenská ryba | JHC |
Homolský (kapr trž.) | 12.11. | Třebín | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Koželuh | 12.11. | Nová Vráž | Blatenská ryba | JHC |
Křenkovský | 12.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Malívský | 12.11. | Bořice | Blatenská ryba | JHC |
Mnichovský, 2. str. | 12.11. | Mnichov | Blatenská ryba | JHC |
Nesejt | 12.11. | Čížová | Blatenská ryba | JHC |
Nový Pozdyňský | 12.11. | Pozdyně | Rybářství Lnáře | JHC |
Řepický horní | 12.11. | Strakonice | KŠH České Budějovice | JHC |
Tringlovský malý | 12.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Vítenečský | 12.11. | Rybářství Lnáře | JHC | |
Vondrovský | 12.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Kardaš | 12.-13.11. | Kardašova Řečice | Rybářství Kardašova Řečice | JHC |
Cehnický velký | 13.11. | Strakonice | KŠH České Budějovice | JHC |
Cekovský | 13.11. | Cekov, Rokycany | Colorredo-Mansfeld | PLK |
Hajnice | 13.11. | Březí | Rybářství Lnáře | JHC |
Nový p. Libějovicemi | 13.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Mlýnský | 13.11. | Hostišovice | Blatenská ryba | JHC |
Oblož | 13.11. | Leskovice | Blatenská ryba | JHC |
Slatina | 13.11. | Chrášťovice | Blatenská ryba | JHC |
Stříbrný | 13.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Hlohovecký | 13.-16.11. | Lednicko-valt. areál | Rybářství Hodonín | JHM |
Holubovský | 14.11. | Počaply | Blatenská ryba | JHC |
Javorský | 14.11. | Hvožďany | Rybářství Lnáře | JHC |
Kostelní | 14.11. | Mladý Smolinec | Rybářství Lnáře | JHC |
Nadvesní | 14.11. | Údraž | Blatenská ryba | JHC |
Podsilniční | 14.11. | Šamonice | Blatenská ryba | JHC |
Šamonický dolní | 14.11. | Šamonice | Blatenská ryba | JHC |
Vepřský velký | 14.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Vítkovský velký | 14.11. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Jivjanský | 15.11. | Jivjany | Klatovské rybářství | PLK |
Mlýnský | 15.11. | Drahenice | Blatenská ryba | JHC |
Mnichovský | 15.11. | Mnichov | Blatenská ryba | JHC |
Podveský | 15.11. | Vodňany | MH Vodňany | JHC |
Škrabák | 15.11. | Závišín | Rybářství Lnáře | JHC |
Hrbovský velký | 15.-16.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Krčín | 15.-16.11. | Mazelov | Rybářství Třeboň | JHC |
Borek | 16.11. | Říště | Rybářství Lnáře | JHC |
Dražský | 16.11. | Koupě | Blatenská ryba | JHC |
Hvězdov III | 16.11. | Ploužnice | Vojenské lesy a statky ČR | LBK |
Kajetánka | 16.11. | Praha 6 | Lesy hl. m. Prahy | PHA |
Hodějovský | 16.11. | Předotice | Blatenská ryba | JHC |
Homolský (násada) | 16.11. | Třebín | Lesy a rybníky ČB | JHC |
Lazy | 16.11. | Pozdyně | Rybářství Lnáře | JHC |
Podleský | 16.11. | Drahenice | Blatenská ryba | JHC |
Podvesný u Kestřan | 16.11. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Kuchyňka | 16.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Výskyt | 17.11. | Hradec Králové | Městské lesy Hr. Králové | KHK |
Broumar | 17.-18.11. | Opočno | Kolowratské rybářství | KHK |
Křepín | 19.11. | Předmíř | Rybářství Lnáře | JHC |
Ohradský | 19.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Řešato | 19.11. | Strakonice | KŠH České Budějovice | JHC |
Stará Putim | 19.11. | Putim | Blatenská ryba | JHC |
Telčovský | 19.11. | Koupě | Blatenská ryba | JHC |
Jarohněvický | 19.-22.11. | Dubňany | Rybářství Hodonín | JHM |
Svět | 19.-22.11. | Třeboň | Rybářství Třeboň | JHC |
Mokrý | 20.11. | Sedlice | Blatenská ryba | JHC |
Naděje | 20.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Stašov | 20.11. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Újezdský | 20.11. | Újezd u Kasejovic | Rybářství Lnáře | JHC |
Vítkovský malý | 20.11. | Protivín | KŠH České Budějovice | JHC |
Žofín | 20.11. | Blatenská ryba | JHC | |
Podskalský | 21.11. | Blatná | Blatenská ryba | JHC |
Ražický | 21.11. | Ražice | Blatenská ryba | JHC |
Svinětický zadní | 21.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Hlavatecký | 22.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Novovrážský | 22.11. | Nová Vráž | Blatenská ryba | JHC |
Raputovský | 22.11. | Hvožďana | Blatenská ryba | JHC |
Březský velký | 23.11. | Březí | Blatenská ryba | JHC |
Čichtický | 23.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Dražský | 23.11. | Pacelice | Blatenská ryba | JHC |
Děvínský | 23.11. | Hamr na Jezeře | Vojenské lesy a statky ČR | LBK |
Představecký | 23.11. | Netolice | KŠH České Budějovice | JHC |
Hliběnský | 27.11. | Uzeničky | Blatenská ryba | JHC |
Podhůrecký | 27.11. | Podruhlí | Blatenská ryba | JHC |
Haranták | 28.11. | Blatenská ryba | JHC | |
Mošnička | 28.11. | Těchařovice | Blatenská ryba | JHC |
Aktuálně zde: https://www.nase-voda.cz/podzimni-vylovy-rybniku-2018-kdy-kam-se-podivat/
Zdroj: Naše voda, rybářství, obce, spolky, foto: Nina Havlová