Rybářský rozcestník

Metlička na míchání zakrmovacích směsí

Metlička na promíchání zakrmovacích směsí v kombinaci s bateriovou vrtačkou nám usnadní důkladné spojení všech vnadících složek. Jde o skvělého pomocníka. Právě správné promíchání zakrmovací směsi nám může pomoci k pěkným úlovkům.

zamkrmovacívrtačkamíchánímíchání

Dlouho jsem odkládal koupi metličky na míchání krmení a to i přes to, že na delší výpravy vrtačku vozím. Přesto jsem neodolal a jednu šikovnou si nakonec v rybářském e-shopu objednal. Hned na první vycházce jsem ji vyzkoušel a od té doby krmní nemíchám jinak, než právě pomocí vrtačky a metličky.

Metlička na míchání zakrmovacích směsí…

Díky metličce dokážeme krmení důkladně promíchat, přitom si neušpiníme ruce. Jde to s ní také rychleji, než když používáme jen ruce, či nějaký klacík či vidličku. Rozhodně stojí za to si ji pořídit. A bateriová vrtačka? Tak ta se dá využít na výpravě na několik způsobů.

Více o vrtačkách na rybách článek zde: Vrtačka na rybách? Někdy se může hodit

Text i foto: Jiří Langer šéfredaktor webu

Nejčtenější články

O pohár předsedy SÚS 2022

Tradiční rybářské závod „O pohár předsedy SÚS“, se koná na vodní ploše Písková Lhota 14. 5. pro dospělé a 15. 5. 2022 pro děti a mládež. Rezervaci lze provést do 6. 5. Neváhejte se přihlásit! Volná místa budou k dispozici i v den závodu, takže můžete přijet…

Propozice na Jarní a Dětské závody ČRS MO Kladruby 28.5. a 29.5. 2022

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní a Dětské rybářské závody konané ve dnech 28. a 29. května 2022 na nádrži Záhorská. V příloze Vám zasíláme propozice obou závodů a jsme v očekávání Vašich rezervací lovných míst. Těšíme se na Vaši hojnou účast! Výbor ČRS MO Kladno…

Územní kolo Zlaté udice 2022

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz a ČRS MO Domažlice pořádají Územní kolo rybářské soutěže Zlatá udice 2022….