Rybářský rozcestník

Zámecký pohár Opočno 2016 – dětské kolo

Dne 5. 6. 2016 se konal desátý ročník rybářských závodů pro děti na obou rybnících v malebném prostředí Zámeckého parku v Opočně. Na horním chytaly ryby menší děti s doprovodem, na spodním pak ty zkušenější … zde je pár momentek ze závodů.

Zámecký pohár 2016 - dětské kolo
MomentkaChytáníIPěknýJednaCelkovýPěknýDobytíNaDalšíFotoŠéfPoháryPoháryTradičníPředáváníVítězovéVítězovéDalšíMístaVyhodnoceníPánovéByli

Nejčtenější články

Vaše power banka u vody nestíhá? Pořiďte si bateriový generátor

Kdo k vodě vozí notebook, tablet či nadupaný chytrý telefon, brzy pozná, jak rychle se tato zařízení dokáží vybít. Power banky nám sice dovolí jednou nebo dvakrát naše miláčky nabít, ale co potom, pokud jsme na delší výpravě? A to nemluvím o dobíjení elektromotorů, sonarů, zavážecích loděk, nebo například přenosné chladničky na potraviny.

Dipované nástrahy obalené v ochucené soli

Na zatraktivnění boilies nebo pelet lze, kromě dipů, použít i další atraktor, jako běžnou kuchyňskou sůl. Tu ovšem nejprve dochutíme dalšími složkami tak, aby se nástraha stala pro ryby prostě neodolatelnou.

Chytání ryb před a po bouřce. A co za bouřky?

Asi každý rybář již zažil ty chvíle, kdy mu nad hlavou začaly létat blesky, hřmělo, zvedl se vítr a voda se změnila v běsnící živel. Co v těchto chvílích dělat? Já osobně bych v tento moment byl raději schovaný v autě, nebo dobře zakurtovaném brolíčku. Rozhodně ale není radno hrát si na piráty a přečkat bouřku v loďce. Ani pod stromem není ideální místo, kam se za bouřky schovat.