Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz

Rybářům už došla trpělivost: Do boje s pytláky se pustí s novou zbraní

Nepořádek, zakázané táboření a především pytlačení. To vše vyústilo k tomu, že rybáři navázali užší spolupráci se státní policií. Nedávno pytláci dokonce vypustili rybník a ukradli tuny ryb. Pomůže situaci zklidnit tato spolupráce?

Číst článek

Wychwood Landing Net

Firma Wychwood je okrem iného známa aj svojou komplexnou ponukou rôznych tašiek, obalov, prútov, navijakov a iného príslušenstva. Jednou z ďalších sekcií je samozrejme aj produktová zostava v oblasti starostlivosti o úlovok, v ktorej nájdeme praktické a na prvý pohľad dizajnovo pekné podberáky….

Číst článek

Štěpničkové řádili na GP Čech 2018

Dne 21. – 22. 4. se náš team zúčastnil Grand prix Čech v Kamenných Žehrovicích na rybníku Kačák. Závodu se zúčastnilo 43 závodníků. Již dopředu jsme věděli z předešlých ročníku, že tento závod bude o velkém množství ryb a tím …

Číst článek

Muškaři se sešli na lodním závodě u Mělníka

V neděli 22. 4. se uskutečnil v ČR jediný čistě lodní muškařský závod dospělých na pstruhové stojaté vodě – revíru Pšovka 1 – Baraba 413 022. Poblíž Mělníka se muškaři sešli již k druhému ročníku tohoto klání. Oproti loňskému větrnému počasí se letos prakticky …

Číst článek

Video: Jarní lov na feeder od Carp Freedom

Pepa z Carp Freedom nám poslal odkaz na jejich poslední video věnované feederu. Rádi se o něj podělíme i s ostatními. Celý článek Video: Jarní lov na feeder od Carp Freedom na NaFeeder.cz….

Číst článek

Proč jsem patronem charitativního závodu Klokánek Carp CUP 2018

Podpora Českého rybářského svazu, Středočeský územní svaz a patron závodu předseda ČRS SÚS Dušan Hýbner – vyjádření k patronaci charitativního závodu Klokánek Carp CUP 2018.

Číst článek

IBCC 2018 – International Balaton Carp Cup

Další ročník velice prestižního kaprařského závodu na Balatonu byl zahájen! Účastní se ho i týmy z Česka. Například Mivardi na těchto závodech zastupuje tým ve složení Honza Prchlík, Vašek Freylich a Karel Skalický ….

Číst článek
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím